Meist

Esimene haavaravile pühendunud erakliinik Eestis

Haavakliinik on uuenduslik

Me ei ravi haava, vaid inimest. Meil on haavaravile terviklik personaalne lähenemine. Viime läbi uuringud, et selgitada välja haavandi tekkepõhjused, analüüsime koos Sinuga uuringute tulemusi, selgitame ravivõimalusi ja kaasame Sind raviplaani ettevalmistamisse.

Soovime kaasa aidata Sinu elukvaliteedi paranemisele ja teadlikkusele tulemuslikust haavaravist.

Haavakliiniku filosoofia

Visioon

Tahame luua kättesaadavat ja kliendikeskset teenust, mille kvaliteedi tagab kaasaegsete ravivõimaluste tundmine ja kasutamine ning erinevate erialaspetsialistide koostöö. Haavakliinik on kompetentsikeskus, kust saadud teadmised haavaravi kohta levivad kõikjale.

Missioon

Pakume kõigile abivajajatele kaasaegset ja terviklikku haavaraviteenust, mille tulemusena tõuseb inimeste elukvaliteet ja kasvab teadlikkus haavaravist.

Väärtused

Meie väärtusteks on hoolivus, professionaalsus ja patsiendisuhtlus.

Hoolivus

Meie lähenemine inimesele on individuaalne.  Suhtume igasse patsienti empaatiaga, positiivselt ja kuulame tema mure lõpuni.  

Professionaalsus

Loome usaldusliku suhte patsiendiga. Selgitame oma tegevusi arusaadavalt, jagame selgeid ja informatiivseid nõuandeid. Kasutame patsiendi jaoks ette nähtud aega maksimaalselt, et tema probleem leiaks põhjaliku lahenduse ja jõuaks parima võimaliku tulemuseni.

Patsiendisuhtlus

Meie patsiendisuhtlus on positiivne ja kaasav, räägime patsiendiga lihtsas ja  arusaadavas keeles. Oleme suhtluses aktiivne osapool, ei anna hinnanguid.  Me ei ravi üksnes haava vaid inimest.

Võta meiega ühendust

Helista meile

Kirjuta meile

Aadress

Sütiste Tervisekeskus
J. Sütiste tee 17/1 (3. korrus)
13419 Tallinn

N

Litsentsid

Ambulatoorsed üldkirurgiateenused
tegevusloa nr. L04647
Õe vastuvõtuteenus
tegevusloa nr. L04651

N

Andmekaitse

Andmekaitse kohta saab lugeda siit

Võta meiega ühendust

Meie partneriks on Dermtest, kelle keskkonnas saab enne vastuvõtule tulekut üles laadida pilte.