Meie teenused

Erialaspetsialistide ambulatoorne vastuvõtt

Lühike ooteaeg

Pakume arsti või õe vastuvõtuaega paindlikult ja vastavalt Sinu soovile. 

Haavakliiniku erialaspetsialistid on suurte kogemustega ja hea suhtlusoskusega. Lisaks professionaalsele haavakäsitlusele nõustame Sind koduse haavaravi, sidumise ja haavaravi vahendite osas. 

Keskendume paranemisele – meie eesmärgiks on aidata Sul võimalikult kiiresti naasta oma töö, hobide ja igapäevatoimetuste juurde. 

Sinu tervisemure, meie lahendus

 

Kui Sul on haavadega seotud terviseprobleem, tule erialaspetsialisti vastuvõtule. Igal visiidil pildistame haava ja dokumenteerime kõik haavas toimunud muutused. Selle põhjal moodustub pildiajalugu ja saame ravi kulgu ühiselt jälgida. Koostame Sulle asjatundliku haavaravi plaani ja nii saab Sinu probleem järjepideva ravi ning jälgimise. Soovitame Sulle sobivad haavaravi vahendid ja anname juhised nende kasutamiseks. Sinu ravitulemus on meile oluline.

Meie teenused

 1. Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt 

Põhjalik terviseseisundi uuring (vestlus ja anamneesi kogumine); haava/haavandi diagnoosimine (vajadusel ultraheli uuring alajäsemete veenidest ja ABI indeksi määramine); haavandi tekkepõhjuse selgitamine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; raviplaani koostamine; haava/haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded koduseks raviks ja haavahoolduseks; ravimite, haavapuhastusvahendite ja haavasidemete määramine ning kindlustatud isikule soodustusega väljakirjutamine; kokkuvõtte koostamine.

 2. Üldkirurg-fleboloogi vastuvõtt ja ultraheli uuring 

Põhjalik terviseseisundi uuring (vestlus ja anamneesi kogumine); haava/haavandi
diagnoosimine koos ultraheli uuringuga alajäsemete veenidest ja ABI indeksi määra-mine; haavandi tekkepõhjuse selgitamine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokument-eerimine; raviplaani koostamine; haava/haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded koduseks raviks ja haavahoolduseks; ravimite, haavapuhastusvahendite ja haava-sidemete määramine ning kindlustatud isikule soodustusega väljakirjutamine; kokkuvõtte koostamine.

3. Üldkirurg-fleboloogi korduv vastuvõtt 

Haava/haavandi seisundi hindamine ja dünaamika jälgimine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; vajadusel raviplaani korrigeerimine; haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded raviks ja hoolduseks; kokkuvõtte koostamine.

4. Haavaõe esmane vastuvõtt 

Üldise terviseseisundi hindamine; haava/haavandi ja haavandi ümbruse naha hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; hooldusplaani koostamine; haavaümbruse naha hooldus; haava puhastamine ja sidumine; nõuanded ja selgitused koduseks haavahoolduseks;  haavahooldusvahendite soovitamine ja põhjalik kasutamisõpetus; kokkuvõtte koostamine.

5. Haavaõe korduv vastuvõtt

Haava/haavandi seisundi hindamine ja dünaamika jälgimine; naha seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; haavaümbruse naha hooldus; haava puhastamine ja sidumine; nõuanded ja selgitused koduseks haavahoolduseks;  haavahooldusvahendite soovitamine ja põhjalik kasutamisõpetus; kokkuvõtte koostamine.

6. Kompressioontoote nõustamine 

Varikoosi (veenilaiendid), venoosse puudulikkuse või venoosse haavandiga patsiendil jala mõõtmine; sobiva kompressioontoote (põlvikud, sukad, sukkpüksid) soovitamine; kasutamisõpetus igapäevaseks kompressioontoote jalga panekuks ning juhised naha hoolduseks ja nahaprobleemide ennetamiseks. Teenuse hind ei sisalda haavandi korral haavandi puhastamist ja sidemevahetust. 

7. Haavaõmbluste või -klambrite eemaldamine 

Haava seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; õmbluste ja/või klambrite eemaldamine; haava puhastamine ja sidumine; soovitused ja juhised koduseks hoolduseks; kokkuvõtte koostamine.

8. Patsiendi lähedase nõustamine

Haavaõe konsultatsioon haavandiga patsiendi lähedasele või hooldajale haavandi hooldamiseks ja sidumiseks kodus; haavahooldustoodete kasutamisõpetus ja põhjalikud juhised.

9. Stoomiõe vastuvõtt 

Stoomiga patsiendi konsultatsioon ja läbivaatus; põhjalik dokumenteerimine; patsiendi seisundist ja vajadustest lähtuvad soovitused ja põhjalikud selgitused toodete kasutamiseks ning stoomi hoolduseks;  kokkuvõtte koostamine.

10. Kirurgilise haava hooldus

Üldise terviseseisundi ja tüsistunud haava seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; haavaümbruse hooldus; haava puhastamise ja sidumine; nõuanded koduseks hoolduseks; haavahooldusvahendite soovitused; kokkuvõtte koostamine.

Kas teadsid, et töötaja ravikindlustusega on teenused sulle palju soodsamad?

 

Tänapäeval on üha enam tööandjaid, kes pakuvad töötajale ravikindlustust, mille abil on töötaja omavastutus erakliinikusse pöördumisel väike. Kuna erakliinikutes on tihtipeale järjekorrad lühemad, siis on taolisi kindlustuslepinguid sõlmitud ka eraisikutel enda kaitseks.

Ravikindlustuspoliisidel on erinevad paketid, nii et kindlasti veendu, et soovitud teenus oleks Sinu kindlustuse poolt kaetud.

Teenuste hinnakiri

Kirurgi ambulatoorne vastuvõtt

ÜLDKIRURG-FLEBOLOOGI KAUGKONSULTATSIOON
65 EUR
Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt

110 EUR

Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt koos ultraheli uuringuga

135 EUR

Skleroteraapia protseduur ESMANE/KORDUV

139 EUR / 99 EUR

Pisikirurgia protseduur (pindmiste nahamoodustiste eemaldamine)

165 EUR

Õe iseseisev vastuvõtt

Õe kaugkonsultatsioon

29 EUR

Õe esmane vastuvõtt

Krooniline haavand, raviplaani koostamine

69 EUR

Õe korduv vastuvõtt

Krooniline haavand

49 EUR

Õe vastuvõtt, 45 min

Lapspatsient

69 EUR

Õe esmane vastuvõtt

Väike traumahaav, kirurgiline haav

39 EUR

Õe vastuvõtt üle normaalaja

iga järgnev 10 min. 20 EUR

Haavaõmbluste või -klambrite eemaldamine

33 EUR / 39 EUR

Sissekasvanud küüne hooldus

29 EUR

Stoomiõe vastuvõtt

49 EUR

Haavaõe koduvisiit Tallinna piires (lisandub transporditasu 0,72 eur/km) 

110 EUR

Diagnostika

Haavakülv**

min. tasu 45 EUR

ABI (pahkluu-õlavarre-vererõhuindeksi) määramine

22 EUR

Küüneseene analüüs

59 EUR

Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt koos ultraheli uuringuga

135 EUR

Koeproovi histoloogiline uuring

59 EUR

Muud teenused

haavade elektro-stimulatsiooniravi

298,80 EUR

Arsti visiidi ingliskeelne kokkuvõte

30 EUR

Haavahooldusvahendite komplekteerimine koos saatmiskuluga (lisandub toodete hind)

10 EUR

Retsepti pikendamine (ilma arsti vastuvõtuta)

15 EUR

Tõendi väljastamine

25 EUR

Õe visiidi ingliskeelne kokkuvõte

30 EUR

ravipediküür esmane/korduv/koduvisiit

50 EUR / 40 EUR / 60 EUR

Kompressioontoote nõustamine

25 EUR

Haavandiga patsiendi pereliikme/hooldaja nõustamine

29 EUR

* Teenuse hinnale lisandub sidumismaterjali ja protseduuri ajal kasutatavate ühekordsete vahendite ning instrumentide hind vastavalt teostatud haavahoolduse protseduurile, lisakulu hind sõltub haava suurusest ning haavade arvust.

** Haavakülvi mikrobioloogilise uuringu kogumaksumus selgub pärast laborist lõpliku vastuse saamist.

Võta meiega ühendust

Helista meile

Kirjuta meile

Aadress

Sütiste Tervisekeskus
J. Sütiste tee 17/1 (3. korrus)
13419 Tallinn

N

Litsentsid

Ambulatoorsed üldkirurgiateenused
tegevusloa nr. L04647
Õe vastuvõtuteenus
tegevusloa nr. L04651

N

Andmekaitse

Andmekaitse kohta saab lugeda siit

Võta meiega ühendust

Meie partneriks on Dermtest, kelle keskkonnas saab enne vastuvõtule tulekut üles laadida pilte.