Meie teenused

Erialaspetsialistide ambulatoorne vastuvõtt

Lühike ooteaeg

Pakume arsti või õe vastuvõtuaega paindlikult ja vastavalt Sinu soovile. 

Haavakliiniku erialaspetsialistid on suurte kogemustega ja hea suhtlusoskusega. Lisaks professionaalsele haavakäsitlusele nõustame Sind koduse haavaravi, sidumise ja haavaravi vahendite osas. 

Keskendume paranemisele – meie eesmärgiks on aidata Sul võimalikult kiiresti naasta oma töö, hobide ja igapäevatoimetuste juurde. 

Sinu tervisemure, meie lahendus

 

Kui Sul on haavadega seotud terviseprobleem, tule erialaspetsialisti vastuvõtule. Igal visiidil pildistame haava ja dokumenteerime kõik haavas toimunud muutused. Selle põhjal moodustub pildiajalugu ja saame ravi kulgu ühiselt jälgida. Koostame Sulle asjatundliku haavaravi plaani ja nii saab Sinu probleem järjepideva ravi ning jälgimise. Soovitame Sulle sobivad haavaravi vahendid ja anname juhised nende kasutamiseks. Sinu ravitulemus on meile oluline.

Meie teenused

 1. Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt 

Põhjalik terviseseisundi uuring (vestlus ja anamneesi kogumine); haava/haavandi diagnoosimine (vajadusel ultraheli uuring alajäsemete veenidest ja ABI indeksi määramine); haavandi tekkepõhjuse selgitamine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; raviplaani koostamine; haava/haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded koduseks raviks ja haavahoolduseks; ravimite, haavapuhastusvahendite ja haavasidemete määramine ning kindlustatud isikule soodustusega väljakirjutamine; kokkuvõtte koostamine.

 2. Üldkirurg-fleboloogi vastuvõtt ja ultraheli uuring 

Põhjalik terviseseisundi uuring (vestlus ja anamneesi kogumine); haava/haavandi
diagnoosimine koos ultraheli uuringuga alajäsemete veenidest ja ABI indeksi määra-mine; haavandi tekkepõhjuse selgitamine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokument-eerimine; raviplaani koostamine; haava/haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded koduseks raviks ja haavahoolduseks; ravimite, haavapuhastusvahendite ja haava-sidemete määramine ning kindlustatud isikule soodustusega väljakirjutamine; kokkuvõtte koostamine.

3. Üldkirurg-fleboloogi korduv vastuvõtt 

Haava/haavandi seisundi hindamine ja dünaamika jälgimine; haavandi pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; vajadusel raviplaani korrigeerimine; haavandi puhastamine ja sidumine; nõuanded raviks ja hoolduseks; kokkuvõtte koostamine.

4. Haavaõe esmane vastuvõtt 

Üldise terviseseisundi hindamine; haava/haavandi ja haavandi ümbruse naha hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; hooldusplaani koostamine; haavaümbruse naha hooldus; haava puhastamine ja sidumine; nõuanded ja selgitused koduseks haavahoolduseks;  haavahooldusvahendite soovitamine ja põhjalik kasutamisõpetus; kokkuvõtte koostamine.

5. Haavaõe korduv vastuvõtt

Haava/haavandi seisundi hindamine ja dünaamika jälgimine; naha seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; haavaümbruse naha hooldus; haava puhastamine ja sidumine; nõuanded ja selgitused koduseks haavahoolduseks;  haavahooldusvahendite soovitamine ja põhjalik kasutamisõpetus; kokkuvõtte koostamine.

6. Kompressioontoote nõustamine 

Varikoosi (veenilaiendid), venoosse puudulikkuse või venoosse haavandiga patsiendil jala mõõtmine; sobiva kompressioontoote (põlvikud, sukad, sukkpüksid) soovitamine; kasutamisõpetus igapäevaseks kompressioontoote jalga panekuks ning juhised naha hoolduseks ja nahaprobleemide ennetamiseks. Teenuse hind ei sisalda haavandi korral haavandi puhastamist ja sidemevahetust. 

7. Haavaõmbluste või -klambrite eemaldamine 

Haava seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; õmbluste ja/või klambrite eemaldamine; haava puhastamine ja sidumine; soovitused ja juhised koduseks hoolduseks; kokkuvõtte koostamine.

8. Patsiendi lähedase nõustamine

Haavaõe konsultatsioon haavandiga patsiendi lähedasele või hooldajale haavandi hooldamiseks ja sidumiseks kodus; haavahooldustoodete kasutamisõpetus ja põhjalikud juhised.

9. Stoomiõe vastuvõtt 

Stoomiga patsiendi konsultatsioon ja läbivaatus; põhjalik dokumenteerimine; patsiendi seisundist ja vajadustest lähtuvad soovitused ja põhjalikud selgitused toodete kasutamiseks ning stoomi hoolduseks;  kokkuvõtte koostamine.

10. Kirurgilise haava hooldus

Üldise terviseseisundi ja tüsistunud haava seisundi hindamine; pildistamine ja põhjalik dokumenteerimine; haavaümbruse hooldus; haava puhastamise ja sidumine; nõuanded koduseks hoolduseks; haavahooldusvahendite soovitused; kokkuvõtte koostamine.

Teenuste hinnakiri

Kirurgi ambulatoorne vastuvõtt

ÜLDKIRURG-FLEBOLOOGI KAUGKONSULTATSIOON
65 EUR
Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt

100 EUR

Üldkirurg-fleboloogi esmane vastuvõtt koos ultraheli uuringuga

125 EUR

Skleroteraapia protseduur ESMANE/KORDUV

129 EUR / 85 EUR

Üldkirurg-fleboloogi korduv vastuvõtt

55 EUR

Õe iseseisev vastuvõtt

Õe kaugkonsultatsioon

25 EUR

Õe esmane vastuvõtt

1 suur haav üle 6 cm või alates 2 haava

59 EUR

Õe korduv vastuvõtt

1 suur haav üle 6 cm või alates 2 haava

45 EUR

Õe esmane vastuvõtt

1 väike haav alla 6 cm

39 EUR

Õe korduv vastuvõtt

1 väike haav alla 6 cm

30 EUR

Kirurgilise haava hooldus

35 EUR

Õe vastuvõtt üle normaalaja

iga järgnev 15 min. 20 EUR

Haavakülv**

min.tasu 39 €

Kompressioontoote nõustamine

20 EUR

Haavaõmbluste või -klambrite eemaldamine

29 EUR

ABI (PAHKLUU-ÕLAVARRE VERERÕHUindeksi) määramine

17 EUR

Haavandiga patsiendi lähedase nõustamine

25 EUR

Stoomiõe vastuvõtt

45 EUR

ravipediküür esmane/korduv

50 EUR / 40 EUR 

Õe koduvisiit (väljaspool Tallinna lisandub transporditasu 0,72 €/km)

90 EUR

Haavahooldusvahendite komplekti koostamine ja saatmine kulleriga koju

– Akuutsele haavale al. 25 EUR

– Kroonilisele haavandile al. 50 EUR

Arsti/õe visiidi ingliskeelne kokkuvõte

25 EUR

* Teenuse hinnale lisandub sidematerjali hind (vastavalt haava/haavandi suurusele ja/või arvule). Teenuse hinnas sisalduvad protseduuri ajal kasutatavate ühekordsete vahendite ja instrumentide ning haavapuhastusvahendite kulu

** Haavakülvi mikrobioloogilise uuringu lõplik maksumus selgub pärast vastuse saamist Synlabi laborist.

Võta meiega ühendust

Helista meile

Kirjuta meile

Aadress

Sütiste Tervisekeskus
J. Sütiste tee 17/1 (3. korrus)
13419 Tallinn

N

Litsentsid

Ambulatoorsed üldkirurgiateenused
tegevusloa nr. L04647
Õe vastuvõtuteenus
tegevusloa nr. L04651

N

Andmekaitse

Andmekaitse kohta saab lugeda siit

Võta meiega ühendust

Meie partneriks on Dermtest, kelle keskkonnas saab enne vastuvõtule tulekut üles laadida pilte.