Hea klient!

Haavakliinik on ka eriolukorra ajal avatud tööpäevadel kella 9-17ni. Järgides Terviseameti soovitusi oleme piiranud patsientide vastuvõttu kliinikus ja osutame kohapeal ainult vältimatut abi. Toimuvad kirurgi ja haavaõe vastuvõtud telefoni või Skype’i videokõne vahendusel. 

Kaugvastuvõtule aja broneerimiseks palume helistada telefonil (+372) 661 1211
Kui kaugnõustamisel selgub vajadus tulla kliinikusse arsti või õe vastuvõtule, lepime kokku selleks sobiva aja. Kui aega ei ole eelnevalt broneeritud, palume kliinikusse mitte kohale tulla. 

Kliinikut külastaval patsiendil ega tema saatjal ei tohi olla viirushaigusele viitavaid sümptomeid (nt köha, palavik, nohu jm).Kuna meditsiiniteenuste kättesaadavus on hetkel piiratud, saate kergemate haavade, haavandite ja traumade korral, mis kohest haiglasse pöördumist ei vaja, ise ennast või oma lähedasi aidata.

Selleks pakume haavaõe kaugnõustamist ja Teie vajaduste põhjal koostatud koduse haavahoolduse abivahendite komplekti koos põhjaliku kasutusjuhisega, mis saadetakse Teile posti teel. Komplekti hind sõltub vajalike haavapuhastus- ja sidumisvahendite laadist ja kogusest.

Ootame Teie kõnet, kui soovite rääkida oma murest. Kindlasti leiame üheskoos võimaluse, et pakkuda Teile kiiret ja professionaalset haavaabi.

Võta meiega ühendust

Helista meile

Kirjuta meile

Aadress

Sütiste Tervisekeskus
J. Sütiste tee 17/1 (3. korrus)
13419 Tallinn

N

Litsentsid

Ambulatoorsed üldkirurgiateenused
tegevusloa nr. L04647
Õe vastuvõtuteenus
tegevusloa nr. L04651

N

Andmekaitse

Andmekaitse kohta saab lugeda siit

Võta meiega ühendust

Meie partneriks on Dermtest, kelle keskkonnas saab enne vastuvõtule tulekut üles laadida pilte.